IMAGE اطلاعیه درباره ویروس کرونا
سه شنبه, 17 تیر 1399
با سلام و احترام خدمت همشهریان عزیز احتراما با توجه به مصوبه شورای سلامت شهرستان در ۱۵تیرماه۹۹ و اعلام هشدار سازمان جهانی بهداشت در خصوص عدم رعایت مسائل بهداشتی و سیر صعودی مبتلایان به این ویروس در موج دوم کرونا بویژه در شهرستان فراشبند ، به استحضار می رساند که مطابق این مصوبه ماسک اجباری و برای همه افراد توصیه میگردد
IMAGE جلسه مشترک شهردار نوجین و شورای شهر با حضور فرماندار و رؤسای ادارت آبفا ،برق و بنیاد مسکن فراشبند برگزار ش
یکشنبه, 15 تیر 1399
جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهر نوجین با دعوت شهردار ی و شورا با حضور فرماندار محترم و رؤسای ادارت آبفا ،برق و بنیاد مسکن فراشبند ،و بازدید میدانی از سطح شهر به منظور پیگیری افت ولتاژ برق و شکستگی لوله های آب شرب و انشعابات  و اراضی بلاتکلیف در طرح هادی .(در روز 14 تیر 1399 ) برگزار شد.
IMAGE دیدار شهردار و فرماندار شهرستان با مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس
یکشنبه, 25 خرداد 1399
پیگیری پرونده شرکت معین بتن و دیدار با مدیر کل راه وشهر سازی استان مهندس زاهدی  به اتفاق فرماندار محترم در ۲۴خرداد ۹۹
IMAGE دیدار شهردار نوجین با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس
یکشنبه, 25 خرداد 1399
به گزارش روابط عمومی شهرداری نوجین ، حیدر جوکار شهردار نوجین و صادق فروغی فرماندار شهرستان فراشبند  با حضور در دفتر مدیرعامل توزیع برق استان جناب مهندس خسروی  ، پیرامون مسائل ومشکلات برق نوجین به خصوص بلوار ولایت  به بحث و تبادل نظر پرداخت.
IMAGE عملیات نصب چراغ چشمک زن و هشدار در وردی شهر و ابتدای پارک کوهپایه
یکشنبه, 25 خرداد 1399
عملیات نصب چراغ چشمک زن  بازودار در ورودی شهر و ابتدای پارک کوهپایه انجام شد. بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری نوجین ، این اقدام به منظور ارتقا ایمنی تردد در ورودی شهر صورت گرفته است
IMAGE ساماندهی وضعیت روشنایی معابر شهر نوجین با همکاری مدیریت توزیع برق شهرستان
سه شنبه, 20 خرداد 1399
به منظور ایجاد زیبایی بصری ، افزایش امنیت شهری و همچنین دید عابرین پیاده و رانندگان در هنگام شب ، تدابیر و تمهیدات ویژه ای با همکاری مدیریت برق شهرستان در رفع روشنایی بلوار ولایت و معابر در  حال انجام است و باید همکاری ها در زمینه رفع مشکلات مردم افزایش یابد.
IMAGE عملیات لکه گیری آسفالت معابر شهر نوجین
سه شنبه, 20 خرداد 1399
به گزارش روابط عمومی شهرداری  شهر نوجین ، در راستای ارتقا کیفی معابر و در جهت رفع مشکلات تردد و با هدف کسب رضایتمندی شهروندان ، عملیات لکه گیری آسفالت در معابر شهر در حال انجام می باشد.

اجرای عملیات جابجایی تیر برق های بلوار ولایت

 

اجرای عملیات جابجایی تیر برق  های بلوار ولایت

اجرای عملیات جابجایی تیر برق  های بلوار ولایت

اجرای عملیات جابجایی تیر برق  های بلوار ولایت